• Telefon +(90) 541-452-1200
  • info@sdsilaclama.com
fare ilaçlama hizmeti, kocaeli, karamürsel


Fare İlaçlama

SDS fare ilaçlama servisi fare ve sıçanlara karşı yeni nesil cezbedici lezzete sahip rodentisit fare ilaçlarıyla hizmet vermektedir. SDS ilaçlama'nın kullandığı rodentisit ilaçlar fare ve kemirgenlerin tek ısırıkla ölümcül dozu almasını sağlayarak, hızlı ve etkin çözümleri en uygun fiyat politikaları ile garantili olarak müşterilerine sunar. Profesyonel fare kontrolü, farelerden kurtulmanın en etkili ve hızlı yoludur. Profesyonel fare ilaçlama uygulamaları, farelerin mülkünüze zarar vermelerini önleyebilir ve bu kemirgenlerden tarafından yayılan hastalıklara karşı sizi koruyabilir.


Fare ya da fareleri yakalamak zor bir iştir. Fare tuzakları tek başına ciddi veya tekrarlayan bir istilayı kontrol etmek için yeterli olmayacaktır. Sadece profesyonel bir fare kontrol çözümü, farelerin evinizden veya iş yerinizden tamamen çıkarılmasını ve kolonin tam olarak kontrol altına alınmasını garanti edebilir. SDS ilaçlama şirketi fare istilasının konrtol altına alınmasında en etikili çözümü garanti etmektedir.


Fareler Evdeki Eşyalarınıza Zarar Verir

Işığı sevmeyen ancak geceleri ise bir o kadar ortalıkta dolanmayı çok seven bu kemirgen hayvanlar, evimizde bulunan mobilyadan ahşap aksamlara, dolaplardan giysilere, alçı panolardan kıyafetlere kadar birçok eşyayı kemirerek delik deşik eder. Evimizde bulunan farelerden kurtulmak için evin çeşitli yerlerine fare ilacı ve fare kapanları kursak da bu kemirgenlerden kurtulmak bir o kadar zordur. Çünkü fareler doğurganlıkları sayesinde çok fazla sayıda üreyebilen kemirgenlerdir. Binaların duvarları, alçı ile kapatılan yerleri, çimento olsa dahi fareler kemirgenlikleri sayesinde bu gibi yerlerden kendilerine geçiş alanları üretebilirler.


sds ilaçlama, fare dezenfeksiyonu, kocaeli, karamürsel

Kemirici dişlerini kullanarak asla durmak bilmeyen farelerin ev içerisinde dolaşmalarını engellemek ve kesin olarak onlardan kurtulmak için fare ilaçlamada profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. SDS ilaçlama olarak 7/24 fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.


Farelerden Kurtulun

Çok fazla çeşidi bulunan farelerin ev içerisinde yaşayan çeşitlerini üçe ayırabiliriz. Ev faresi, çatı sıçanı ve lağım sıçanı olarak çeşitlendirebileceğimiz ev içerisindeki fareler insanların besinlerine, giysilerine, eşyalarına kemirici dişleri ile saldırarak insanların yaşamlarına ortak olurlar. Besinlerin öncelikle dişleri ile zehirli olup olmadığını test eden fareler, insan için eşyalara ve yiyeceklere verdikleri zararların yanı sıra hastalıkta saçarlar.


Veba, tifüs gibi salgın hastalıkları taşıyabilen bu kemirgenleri hem evimizden hem de hayatımızdan çıkarmak için ilaçlamada profesyonel çözüm üretebilen, fare ilaçlaması yapılacak alanda işin uzmanı kişilerce yapılacak çalışma ile birlikte farelerin giriş çıkış yapabilecekleri yerleri önceden tespit ederek hızlı bir çözüm üreten SDS İlaçlama, kullandığı Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı olan ilaçları ile farelerden tamamen kurtulmanıza olanak sağlar.