• Telefon +(90) 541-452-1200
  • info@sdsilaclama.com
sds ilaçlama, nano dezenfeksiyon hizmeti, kocaeli, karamürsel, koranavirüs


NANO DEZENFEKSİYON

Koronavirüs dünya genelinde hızla yayılmaya devam ederken, ülkemizde de hızlı şekilde vaka sayısı artıyor. Sosyal izolasyona dikkat etmek, gerekmedikçe evden çıkmamak, el hijyenine özen göstermek, bağışıklığı güçlendirici şekilde beslenmek; hızla yayılan bu virüse karşı alınabilecek önlemler arasındadır. Ancak sadece kişisel hijyenimize dikkat etmek yeterli değil. Yaşadığınız evin ve çalıştığınız iş yerinin de hijyeninden emin olmanız lazım. Bugün sizleri ev ve iş yeri dezenfeksiyonunda sıklıkla tercih edilen nano dezenfeksiyon yöntemi ve Evdeki Bakıcım olarak bu işlem kapsamında gerçekleştirdiğimiz sterilizasyon işlemi ile tanıştıracağız.


SDS İLAÇLAMA toplu yaşam alanlarının NANO DEZENFEKSİYONUNU yaparak, ortamın hijyenik olmasını sağlar ve bu ortamlardan bulaşabilecek hastalık yapıcı mikroorganizmalardan korunmanızı sağlar.

Uygun ücretle virüs ve bakterileri %99-100 oranında etkisiz hale getiren ve tamamen bitkisel bir işlem olan nano dezenfeksiyon ile evinizi ve iş yerinizi özellikle koronavirüse (COVID-19) karşı daha güvenilir hale getiriyoruz. Bu işlem ile ilgili tüm soru işaretlerinizi giderecek yazımıza göz atmaya ne dersiniz?SDS İLAÇLAMA Nano Dezenfeksiyon Hizmeti İle Yanınızda

SDS ailesi olarak hizmet verdiğimiz her alanda uzun yıllardır sizin güvenini kazanmış şekilde ilerliyoruz. Bu hassasiyetle artık sadece sevdikleriniz değil, eviniz ve iş yeriniz de bize emanet. Koronavirüs nedeniyle geçirilen şu zor süreçte yaşadığınız ortamları virüs ve bakterilerden en güvenilir yolla arındırmak için yanınızdayız. En uygun fiyatlarla Koronavirüse karşı nano dezenfeksiyon hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizin ve ailenizin sağlıklı günler geçirmesini diliyoruz.Nano Dezenfeksiyon Nedir ?

Dezenfeksiyon işlemi; bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engellemek üzerine koruyucu önlem sınıfında bir işlemdir. Amaç, ortamda biriken virüs, bakteri ve mantarların yok edilmesi ve ilerleyen dönemde yüzeye tutunmalarını engellemektir. Nano dezenfeksiyon işlemi ise; virüs, bakteri ve mantarlara karşı %99-100 başarı oranı olan, tamamen bitkisel bir sterilizasyon işlemidir. Bu işlem sayesinde normal ev temizliği ile ulaşamayacağınız hijyene ulaşır. Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için büyük bir adım atmış olursunuz. Nano dezenfeksiyon, normal ev temizliğinden farklıdır. Bakteri ve virüslere karşı çok etkili olduğu için, başarı oranı çok yüksektir.

<%--
  • Bir süre sonra kendiliğinden yok olup havaya karışır.
  • Dezenfekte etme oranı kimyasal dezenfektanlara göre çok fazladır.
  • Su sebilinizin içerisinde kalıntı, mekanik artık ve kimyasal madde bırakmaz.
  • Suyunuzun kötü kokmasını ve tad değişikliklerini engeller.
  • Özelliği nedeniyle doğadan gelip doğaya giden bir gazdır.
--%>

Nano Dezenfeksiyon Hakkında

İşlem sırasında neler yapılıyor ?

Nano dezenfeksiyon işlemi; nano gümüş partikül içeren dezenfektanın özel bir makine ile sterilize edilmek istenen tüm alana nüfuz edecek şekilde püskürtülmesiyle gerçekleştirilir. ULV (soğuk sisleme) veya sırt pulvizatörü kullanılarak; ortamdaki tüm yüzeylere, kapı kolları, ışık anahtarları ve insanların ellerinin temas ettiği her bölgeye uygulanır. Tüm yüzey alanını kapsayacak şekilde dezenfeksiyon işlemi yapılır. Nano dezenfeksiyon sırasında ortamda bulunmamanız uygundur. İşlem sonrası 10-15 dakika havalandırıldıktan sonra ortam tekrar kullanılabilir. Dezenfeksiyon sonrası temizliğe gerek yoktur.

Nano dezenfeksiyon neden gerekli ?

Koronavirüs nedeniyle son dönemde zamanımızın tümünü ya da büyük bir bölümünü evde geçiriyoruz. Bunun yanı sıra işe gitmek durumunda olan kişiler de virüs kapma endişesi taşımaktadırlar. Ev ya da iş yerinizi kendi imkanlarınızla temizlemeniz ya da dezenfekte etmeniz hem yorucudur, hem de yeterli değildir. Diğer taraftan dezenfekte için kullandığınız ürünlerin kimyasal olması, özellikle alerjik bir bünyeniz varsa farklı sağlık sorunlarına da neden olabilir. Bu yüzden nano dezenfeksiyon işleminde kullanılan malzemelerin bitkisel olması nedeniyle hiçbir şekilde riskli bir durumla karşılaşmazsınız.

Nano dezenfeksiyonun artıları neler ?

Nano dezenfeksiyonun en önemli avantajı evinizi ve iş yerinizi %99-100 oranında virüs ve bakterilerden arındırması. Üstelik bunu yaparken kullanılan ürünlerin tamamen bitkisel olması, toksik ve kimyasal madde içermemesi. Özellikle alerjik bir bünyeniz varsa, nano dezenfeksiyonu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çünkü kullanılan ürünler kişilerde alerjik reaksiyonlara yol açmaz. İşlem sonrası hemen ev ve iş yerinizde bulunabilirsiniz. Bu yönüyle de oldukça pratiktir.

Nano dezenfeksiyon işlemi maliyetli mi ?

Yaptıracağınız bu işlemin ücreti, dezenfekte edilecek alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir. Bunun yanı sıra piyasada fiyat araştırması yaparken, hizmet alacağınız firmanın güvenilirliğini araştırmanız, kullanılacak ürünün içeriğinden emin olmanız da önemlidir. Ücretten ziyade nitelik önceliğiniz olmalıdır.

Nano dezenfeksiyon yaptırmayı düşünüyorsanız nelere dikkat etmelisiniz ?

Nano dezenfeksiyon işleminden tam olarak verim almak istiyorsanız iki noktaya çok dikkat etmelisiniz. Güvenilir ve bu iş konusunda uzman olduğundan emin olduğunuz kişilerle çalışmayı tercih edin. Kullanılan ürünün de güvenilir olup olmadığını araştırın. Bu uygulamayı yapacak kişi ya da kurumun ruhsatının veya sertifikasının olup olmadığını öğrenin.