• Telefon +(90) 541-452-1200
  • info@sdsilaclama.com
pire ilaçlama hizmeti, kocaeli, karamürsel


Pire İlaçlama

Pire istilaları, evinizde hem kimyasal hem de fiziksel uygulamaları içermesi gereken kapsamlı bir plan gerektirir. Zeminde yapılan ilaçlama uygulaması ile yetişkin pireleri bitirdikten sonra problemi tamamiyle kontrol altına almak için, aynı zamanda koltuklar, yataklar ve halılara da müdahele edilmelidir. Bazen pireyi uzak tutmak tek seferlik uygulama ile mümkün olmayabilir genellikle bu bir süreçtir doğru ilaçlar ile uygulama yapılması pire sorunundan daha hızlı bir şekilde kurtulmanızda önem teşkil eder.


Profesyonel ekipmanları, uzman ekipleri ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı yeni nesil ilaçlarla pire ilaçlama hizmeti veren SDS haşere kontrol servisi, pire oluşumuna neden olan, mevcut problemleri tespit eder gerekli ilaçlama uygulamasını gerçekleştrir .Tekrar pire oluşumunu engellemeye yönelik yapılması gerekenleri tespit eder ve raporlar.


7/24 Garantili İlaçlama Hizmeti

Bahar ayının gelmesi ile birlikte ev ve işyerlerinde de bahar telaşları kendini göstermeye başlar. Bahar mevsimi özellikle Mayıs ayı ile birlikte pire gibi haşerelerin çoğaldığı zamanlardır. Pireler oldukça hızlı üreyen haşerelerdir, bu nedenle pire ilaçlama için hızlı bir şekilde, hiç beklemeden önlem almak en doğrusudur. SDS İlaçlama’dan 7/24 garantili ilaçlama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bizimle irtibata geçtikten sonra uzman ekiplerimiz tarafından pire ilaçlama işlemleri gerçekleştirilir ve tekrar pire oluşumunun önlemek adına gerekli tedbirler alınır.


sds ilaçlama, pire dezenfeksiyonu, kocaeli, karamürsel

Kan ile beslenen ve canlılar üzerinde yaşayan pireler ise yine bulunduğumuz ortamlara çoğunlukla kedi köpek gibi hayvanlar yoluyla girerler. Sadece hayvanlar değil insanlar aracılığıyla da mekanlara taşınan pirelerden korunmanın en hızlı yolu ise profesyonel bir firma ile profesyonel pire ilaçlama yaptırmaktır.


Pire İlaçlama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Pire ilaçlama ne kadar sürer diye merak ediyorsanız eğer önemli noktalardan biri mekanınızın büyüklüğüdür. Ortalama 150 metrekarelik bir yerin ilaçlaması toplam 40 dakika sürmektedir. İlaçlama insan sağlığına zararlı olmadığı gibi aynı zamanda da kokusuzdur. Bu nedenle insanlar günlük yaşamlarına ilaçlama esnasında da devam edebilirler.


Pire ilaçlama öncesinde mekanınız için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Profesyonel çalışan ekiplere haber vermeniz ve birlikte süreç planlaması yapmanız pire ilaçlaması için ve bu tipteki tüm haşerelerden kurtulmak için yeterlidir. Ayrıca ilaçlama ücreti de mekanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. SDS İlaçlama olarak pire ilaçlama işlemini en hızlı şekilde ve en ekonomik şekilde müşterilerimize sunmak hedefimizdir.