• Telefon +(90) 541-452-1200
  • info@sdsilaclama.com
salyangoz ilaçlama hizmeti, kocaeli, karamürsel


Salyangoz İlaçlama

Yaşam alanlarımızın bir takım yerlerinde istenmedik haşerelerle karşılaşabileceğimizi hepimiz bilmekteyiz. Özellikle de etrafa zarar verenlerini göz önünde bulunduracak olursak hızlı bir şekilde önlem almalıyız. Yani ilk olarak ele alacağımız salyangozlar daha çok yağmurlu havalardan sonra meydana çıkmakta ve otlarla beslenmektedir. Soğuk ile arası olmayan ve gündüzü de pek fazla sevmeyen bu canlılar akşam saatlerinde yuvalarından çıkarak sürünme yöntemleri ile yer değiştirmektedir. Daha çok bitkilerin veya duvarların üzerinde görmeye alışık olduğumuz salyangoz sürüleri vücutlarında salgılamış oldukları sıvıları ile de pek hoş görüntülere yol açmazlar.


Özellikle bitkilere zarar vermeleri ile meşhur olan bu sürüngenler çiçekleri veya ağaçların taze yapraklarını yemekle meşgul olurlar. Çoğunlukla sudan oluşan gövdelerini soğuklardan korudukları gibi sıcaklardan da korumak isterler. Bir gece de bile yüzlerce salyangozun gezintiye çıktığına şahit olabiliriz ve binalarımızın veya evlerimizin duvarlarında karşılaşabiliriz.


Garantili Haşere İlaçlama

Bu konuda devreye giren ilaçlama firmaları sayesinde istenmeyen bu canlılardan kurtulabilmekte oldukça kolaydır. Yani kendi imkânlarımız ile başarı elde edemediğimiz durumları bu hizmetler karşılığında sağlayabiliriz. Şöyle ele alacak olursak her canlıya özel olarak hazırlanmış ilaçlar olduğu için bu ilaçların kullanılması daha doğrudur. Nedeni ise canlılardan kurtulmak isterken tam tersine canlıya direnç kazandırabiliriz ve ölmelerini engelleyebiliriz. Bunun olmaması için Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanan ilaçlama firmasından yardım almak gerekiyor. Özellikle bağ bahçesi olanlar için yani çiçeklerle ilgilenen veya tarımla uğraşan kişiler için salyangoz ilaçlama yöntemine başvuruluyor olması gayet normaldir.


sds ilaçlama, salyangoz dezenfeksiyonu, kocaeli, karamürsel

Dediğimiz gibi bu böcek türleri otçul oldukları için daha çok taze yapraklar tüketmek istemektedir. Haşerelerden kurtulmanın en keskin çözümü tatbiki de ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak ve geçici değil kalıcı çözümler için Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçları kullanan firmalardan destek almak gerekir. SDS İlaçlama sertifikalı ilaçlar kullanarak haşere ilaçlama konusunda 7/24 garantili ve kalıcı çözümler sunmaktadır.


Profesyonel İlaçlama Firmaları

Diğer böceklerden farkı sadece yağmur sonralarında meydana çıkıyor olmaları ve vücutlarında ki sıvıları bulundukları alanlarda bırakmaları durumudur. Hiç hoş görüntü olmayan bu işlem karşısında kişiler rahatsızlık duyabilmekte ve belli bir zaman sonra da çekilmez hale gelebilmektedir. Kendi elleriniz ile yetiştirdiğiniz ağaçlarınızı, bitkilerinizi ve çiçeklerinizi korumak adına her alanı ilaçlamanızda fayda vardır. Yeşillik alanların, bahçe etraflarının ve bina yanlarının ilaçlanmaları bile söz konusu bir durumdur. Talep etmeniz durumunda ilaçlama firmaları tarafından gelen profesyonel ekipler sayesinde sorunlarınıza kalıcı çözümler üretebilir ve kısa bir süre de bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.


Hızlı ve bilgili olunmasının dışında bir de sizlerin sağlığına da dikkate alınarak uygulamalar yapılıyor olması çok daha doğru bir davranıştır. Kullanılan ilaçların Tarım Bakanlığı onaylı, kokusuz ve diğer canlılara zarar vermiyor olması önemlidir. İşinizi şansa bırakmamak ve kendi imkânlarınız ile yorulmamak adına böyle bir işleme başvurabilir ve kendinizi rahatlatabilirsiniz. Unutmayınız ki bu tür canlılar görüldükleri kadar masun değildirler. Üzerlerinde çok fazla mikrop barındırdıkları için hastalıklara sebebiyet verebilirler. Salyangoz ilaçlama uygulamalarındaki en etkili ve hızlı yeni nesil çözümler için SDS böcek ilaçlama servisi ile iletişime geçin.