• Telefon +(90) 541-452-1200
  • info@sdsilaclama.com
tespih böceği ilaçlama hizmeti, kocaeli, karamürsel


Tesbih Böceği İlaçlama

Haşere türleri arasında yer alan böceklerden bir tanesi de tespih böceğidir. Özellikle gri renkte olmasından başlayarak cinsine göre kahverengi veya siyah olabileceğini de söylemek isteriz. Daha çok nemli ortamlardan hoşlanan ve otçul olarak beslenen tespih böceği, daha çok lavabo altlarında, boş depolarda, işyerlerinde ve sulak yerlerde görülmektedir. Yani bağ bahçe gibi alanların vazgeçilmezi olarak çiçek saksılarında da olma ihtimalleri yüksektir. Bedenleri yukarı doğru bombeli ve parçalı bir vücuda sahiptir. Olası tehlikeleri kolaylıkla algılayabildikleri için hemen savunma olarak yuvarlak hale gelmektedir.


Her ne kadar zararsız gibi gözükmüş olsa dahi aslında son derece zararlı böcek türlerindendir. Şöyle dile getirecek olursak açıkta bırakılan bir yemeğe bile dokunması durumunda vücudundaki mikrobu bırakabilir ve dışkısını yapabilir. Bundan dolayı gözle görülmeyen durumların ilerleyen günlerde ciddi hastalıklara yol açtığını fark edebiliriz. Bu tarz canlılar ile bir arada yaşamanın doğru olmadığını söyleyerek bir an önce önlem alınmasını tavsiye etmekteyiz.


Tespih Böceği İlaçlama Firmaları

Kimi zaman en yakın yerlerde bile böcek ilacı satıldığını bilmekteyiz. Satın alarak kullandığımız zamanlarda ise her canlıya etki etmediğini fark ettiğimiz gibi bir de canlıyı daha da dirençli hale getirdiğini görmekteyiz. Yani canlı bu tarz ilaçlarla ölmemekte ve bitmemektedir diyebiliriz. Bunun için yapmanız ve yardım almanız Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanan ilaçlama firmaları ile iletişime geçmek ve yaşam alanınızda ki böceğin ne olduğunu söylemek olmalıdır. Firmalar bu konularda çok daha uzman oldukları için hangi böcek için hangi ilacın kullanılacağını da bizlerden iyi bilmektedir.


sds ilaçlama, tespih böceği dezenfeksiyonu, kocaeli, karamürsel

Geçici değil de kalıcı bir çözüme ulaşabilmek adına mutlaka tespih böceği ilaçlama desteği almalısınız. Aksi takdirde görmezden geldiğiniz durumlarda da kendi sağlığınızı tehlike attığınızı bilmelisiniz. Özellikle de küçük çocuklardan uzak tutulması gerektiğinin de altını çizmek isteriz. SDS tesbih böceği ilaçlama servisi sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için garantili ve kalıcı çözümler ile 7/24 hizmek vermektedir.


Uygun Fiyatlı İlaçlama Uygulamaları

İlaçlama yöntemleri sandığımız kadar da kolay olmamaktadır. Böceğin cinsine ve özelliklerine göre, hatta yaşam alanlarına göre değişkenlik gösterebilir diyebiliriz. Yani bu tarz böceklerde etki gösteren ilaçlama yöntemleri kullanılmadır. Bundan dolayı yanlış işlemler yapmamak adına, böcekleri daha çok çoğaltmamak adına ve sağlığımızı tehlikeye atmamak adına profesyonel yardımlara ihtiyacımız olmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ve uygun görülen ilaçların kullanılıyor olması bile artı avantaj olarak kabul edildiği için mutlaka kurumsal firmalardan destek almaya özen göstermelisiniz.


Beklenmedik nedenlerden dolayı yaşam alanlarımıza kadar girebilmeyi başaran haşere ve böcekler belli bir zamandan sonra çekilmez hale gelebilir. Ne kadar dikkat ederseniz edin, ne kadar temiz olursanız olun hiç beklenmedik yerlerden çıkabilmekte ve ortam oluşturabilmektedir. Bundan dolayı gitmelerini beklemek ve kendi hallerine bırakmak yerine elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir. Hızlı ve kaliteli hatta ve hatta uygun rakamlara sahip olabileceğiniz ilaçlama hizmetleri için geç kalmış sayılmazsınız.