• Telefon +(90) 541-452-1200
  • info@sdsilaclama.com
yılan ilaçlama hizmeti, kocaeli, karamürsel


Yılan İlaçlama

Günümüzde özellikle sıcak alanlarda kendini gösteren yılanlar, daha çok yeşilliğin bol olduğu yerlerde olmaktadır. Kışın kış uykusuna yatan fakat yazın ise vücut sıcaklığını arttırmak için dışarıya çıkan yılanlar güneşlenerek ve kayalıklara yapışarak yaşamaktadır. Özellikle müstakil bahçesi olan evlerde ev içerisine girdiklerini görebilmekteyiz. Hiç hoş olmayan ve son derece korkutucu olan bu hayvanlar ayaklı değil tamamen sürüngen olan yapıya sahiptirler. Dişleri ile saldırmakta ve görme özellikleri 3 metreyi geçmemektedir. Dış kulakları olmamasına rağmen ise zemin üzerinden yankıları iç kulakları sayesinde kolaylıkla algılayabilirler.


Yaşam alanlarınızda karşılaştığınız yılanlar için mutlaka özel olarak destek almanızda ve mutlaka yılan ilaçlama işlemlerinden faydalanmanız gerekecektir. Yılanlar hiçbir zaman için masum hayvanlar değildirler. Son derece ürkütücü, son derece saldırgan ve son derece zehirli olmaktadır. Ağız içerisinde salgılamış oldukları tükürükler sayesinde karşısındaki canlıyı kolay bir şekilde etkisiz hale getirebilir. Bundan dolayı uzak kalmakta ve dokunmamakta fayda vardır.


Yılan İlaçlama Firmaları

Kimi zaman etrafınızdan, kimi zaman da televizyon haberlerinde karşılaştığımız yılan sokmaları günden güne çoğalma sağlamıştır. İlk başta da dediğimiz gibi zehirli olduklarından dolayı hızlı bir şekilde etki gösterebilirler. Yılanlar ciltleri bakımından uzunlukları ve renkleri değişken hayvanlar olduğu için en küçükleri ortalama 3 metre boyundadır. Evlerde, işyerlerinde, yeşil alanlarda veya bir saksı içerisinde bile kolaylıkla saklanabilir ve barınabilirler. Kimi zaman görünmez olabilir gibi renk tonuna sahip oldukları için fark etmek bile zor hale gelir.


sds ilaçlama, yılan dezenfeksiyonu, kocaeli, karamürsel

Günümüzde ilaçlama firmalarının yoğunluk göstermesi ile birlikte hoşlanmadığımız her türlü haşere türlerinden kolaylıkla kurtulabilmekteyiz. Kullanılmakta olan ilaçların Tarım Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ilaçlar ile birlikte bir de özel olarak formüle edildiğini söylemek isteriz. Yani her ilaç her böcek veya canlı için uygun olamayacağından dolayı doğru ilacı kullanmakta fayda vardır. SDS İlaçlama yılanlar için en etkili ilaç karışımları ile güvenilir çözümler sunmaktadır.


Yılan Önleme Yöntemleri

Bulunduğunuz alanlarda sizlere zarar verme riskleri oldukça fazla olan yılanlar, hiç beklenmedik anlarda karşınıza çıkabilir ve sizlere saldırabilirler. Isırmanın dışında boğma tehlikesi ile de karşı karşıya kalmamak için önlem almakta fayda vardır. Küçük çocuklarında bulunduğunu göz önünde bulunduracak olursak aynı ortamda kalmanın pek de sağlıklı olmayacağını söyleyebiliriz. Kimi zaman kendi imkânlarımız ile önlemler almak istesek dahi başarılı olamadığımız da bir gerçektir. Yılanların nerede olduğunu ve nerede saklandığını kestiremeyeceğimizden dolayı onları bulundukları yerlerden çıkartabilmeye özen göstermek gerekir.


Ortalama olarak 2 aylık gebelikleri söz konusu olan yılanlar 2 ay sonra doğum yapmakta yani üremektedir. Bundan dolayı çoğalmalarına fırsat vermeden yılan ilaçlama yöntemleri için elinizi çabuk tutmanızda fayda görülmektedir. Şimdi yapmanız gereken tek şey sorunlarınızı hızlı bir şekilde belirlemek ve garantili bir şekilde hizmet verecek olan firmalara ulaşım sağlamaktır. Dikkat edeceğiniz konular ise garantili ve kesin çözümleri olan uygulamaları tercih etmek ve ona göre ödemenizi yapmaktır.