• Telefon +(90) 541-452-1200
  • info@sdsilaclama.com
güve ilaçlama hizmeti, kocaeli, karamürsel


Güve İlaçlama

Günümüzde boş alanlarda yaşayan küçük canlıların dışında bir de kemirgen olanları da bulunmaktadır. Bunlar daha çok yün, kürk, odun, kumaş veya halı gibi ürünlerin yapıları ile beslendikleri için bu ürünleri içten içe yok edebildiklerine de şahit olabilmekteyiz. Küçük küçük parçalar halinde kemirme işlemi yaparak ürünün artık kullanılamaz hale gelmesine neden olmaktadırlar. Bu yüzden özellikle de evlerimizde bu tarz durumlarla karşı karşıya kalırsak bir an önce önlem alınması gerekir. Küçük ve parlak renklere sahip olan güveler çoğunlukla ev ortamlarında yaşamaktadır. Kapalı sandıklar arasında bulunan kumaş eşyalarınızın veya dolapların içerisine yerleşerek ürünü parçalama işlemine geçerler.


Son olarak da sıklıkla karşılaşılan diğer bir durum ise halılar üzerinde bulunuyor olmasıdır. Kelebek görüntülü olan bu güve bir takım önlemler alınarak yok edilebilir. Fakat kesin çözümler vereceği konusunda da garantisi olmayacağını vurgulayabiliriz. Yani kendi imkânlarımızdan ziyade profesyonel destek almakta fayda vardır.


Garantili Güve İlaçlama

Haşere sınıfları içerisinde yer alan ve çok hoş bir izlenim bırakmayan güveler, havasız yerlerde bile uzun süreli kalabilmektedirler. Her haşere canlısının kendine özgü yok edilme kuralları bulunmasından dolayı uygun olan ilaçların kullanılması gerekmektedir. Yani insan sağlığını tehdit etmeyen ve sadece rahatsızlık veren canlı üzerinde etkisini gösterecek olan ilaçların kullanılması daha sağlıklıdır. Şimdi karşı karşıya kalmakta olduğunuz bu durum karşısında hemen güve ilaçlama hizmetlerinden faydalanarak evinizi bu sorunlardan temizleyebilirsiniz. Garantili ve kesin çözümleri olan SDS güve ilaçlama uygulamaları sayesinde memnun kalabileceğinizi vurgulayabiliriz.


sds ilaçlama, güve dezenfeksiyonu, kocaeli, karamürsel

Tarım Bakanlığı tarafından üretilen ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı kullanılması uygun görülen ilaçlar sayesinde sizlere ve sevdiklerinize zarar vermeyecek şekilde kullanılmakta ve uygulanmaktadır. Kokusuz ve rahatsızlık etkisi en aza indirilmiş bir şekilde tüm alanınızda uygulanılarak bir daha tekrarlanmaması sağlanacaktır.


Etkili Haşere İlaçlama Uygulamaları

Baktığımız zaman kendi imkânlarımız ile de mücadele edebileceğimizi söyleyecek olsak dahi geçici çözümler olduğunu dile getirebiliriz. Yani halılarınız üzerinde oluşan bu canlılardan kurtulmak için halılarınızı çok iyi bir şekilde düzenli olarak çırpmanız veya fırçalamanız gerekecektir. Bu uygulama ise bir kere de sonuç vermeyeceğinden dolayı işlerinizi daha da zorlaştırabilir. Yün ve benzeri ürünleriniz arasına bir takım ilaçlar koymak bile birden sonuca götürmeyeceği için çoğalmalarını önlemek adına hızlı önlem almak gerekecektir. Çok daha uygun rakamlara mal olabilecek ilaçlama için haşere ilaçlama firmaları ile iletişim halinde olmanız daha sağlıklıdır. Etrafımızda yaygın olarak ulaşabileceğimiz firmalar sayesinde hem sağlığımız tehlikeye atmamış oluruz, hem de paramızın boşa gitmemesine zemin hazırlamış oluruz.


Böcek türleri kolay kolay bulundukları alanı terk eden canlılar olmadıkları için özellikle yuvalarından ayrılmak çok da kolay bir durum değildir. Sadece bununla da kalmayarak aynı zaman da ciddi hastalıklara sebep olan mikropları barındırdıklarını da hatırlatmadan geçemeyeceğiz. Bunun için ne kadar hızlı davranırsanız o kadar olumlu sonuçlarla karşılaşırsınız diyebiliriz.