• Telefon +(90) 541-452-1200
  • info@sdsilaclama.com
karınca ilaçlama hizmeti, kocaeli, karamürsel


Karınca İlaçlama

SDS karınca ilaçlama servisinin kullanmış olduğu ilaçlar gıda arayan karıncalar için karşı konulmazdır. Bunun yanında karıncalar yemi tükettiklerinde insektisit aktivitesini fark edemezler. Bu da kullanılan ilacın karıncalar üzerindeki etkisinin uzun süreler devam etmesini sağlar. İşçi karıncalar aldıkları yemleri trophallaxis adı verilen ortak besin paylaşma davranışı ile tüm kolonin beslenmesi için yuvaya taşıyarak koloninin tümünde kontrol sağlanmış olur.


İlk başta her ne kadar sorunsuz olarak görülmüş olsa bile karıncalar günden güne çekilemez hale gelebilirler. Tek yaptıkları şey sadece çalışmak değil aynı zamanda bulundukları ve gezdikleri ortamlarda mikrop bırakmaktır diyebiliriz. Daha çok evlerimizin mutfaklarında bulunan ve gıdalara üzerinde dolaşan karıncalar için bireysel olarak yapılabilecek bir çözüm bulunmamaktadır. Yani yapmanız gereken karınca ilaçlama yöntemlerine başvurarak kaliteli hizmet alıyor olmanızdır. Bu konuda hizmet verecek kaliteli firmalar bulunmasından dolayı özellikle Sağlık Bakanlığı ile bağlantılı ve kullandıkları ilaçları Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı olanlarını seçmenizi öneriyoruz.


Profesyonel Karınca İlaçlama Uygulamarı

İlaçlama yöntemleri görüldüğü kadar kolay olmadıkları için kendi imkânlarımız ile yaptığımız durumlarda ister istemez kendimize de zarar verebiliriz. Bundan dolayı bilir kişilerden yardım almanın çok daha mantıklı olacağını vurgulayabiliriz. Her haşerenin türüne göre ilaçlama yöntemi uygulanmasından dolayı hangi böceğin hangi ilaçla yok edilebileceği de araştırmalar sonucu elde edilebilmiştir. Daha çok sıcak havalarda yani güneşli günlerde gün yüzüne çıkarak hızlı bir şekilde çoğalabilmektedir. SDS karınca ilaçlama servisi ile karınca kolonisine karşı en etkili ilaçları kullanarak istilayı kontrol altına almaktayız.


sds ilaçlama, karinca dezenfeksiyonu, kocaeli, karamürsel

Kimi zaman günlerce, kimi zaman aylarca ve kimi zamanlarda da yıllarca bulundukları alanları terk etmemektedirler. Günden güne çekilmez haline gelen karıncalar sadece yeme içme konularında değil ayrıca farklı alanlarda da ortam değiştirebilirler. Her gezmelerinde bir mikrop bıraktıklarını düşünecek olursak da ilaçlama yöntemini hak ediyorlar diyebiliriz. Hem hastalık açısından, hem de görsel açıdan oldukça itici bir hal alabilirler.


Karınca İstilası Belirtileri

Yerde dolaşan birkaç karınca gördüyseniz, etraflarına bir göz atıyor olabilirler. Bununla birlikte, daha büyük bir karınca istilasının işareti olabilirler. Yaşam alanınızda bir karınca istilası olup olmadığını anlamanızı sağlayacak işaretlere dikkat edin. Karıncalar gün batımı sırasında daha aktif olduklarından, bu saatler boyunca karınca aktivitesi belirtilerine özellikle dikkat edin. Haşere kontrol servis teknisyenlerimiz, tüm karınca türleri için profesyonel karınca ilaçlama yöntemleri sunar. Sorunu hızlı bir şekilde çözebilirler ve aileniz ya da evcil hayvanlarınız için mükemmel bir şekilde güvenlidirler.


Firma seçimlerinizde ise geçici değil de kalıcı çözümlerin yapılmasına özen gösteriyor olmanız sizler açısından önemlidir. Hem zamanınız için hem de paranız için oldukça önem teşkil etmektedir. Bir de firmaların mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleri kullanıyor olmalarına dikkat etmeniz gerekir. Aksi taktirde kendi sağlığınıza da zarar verebileceğinizi düşünmelisiniz.