• Telefon +(90) 541-452-1200
  • info@sdsilaclama.com
karafatma ilaçlama hizmeti, kocaeli, karamürsel


Karafatma İlaçlama

Bu hamam böcekleri, üremek ve gelişmek için nemli, karanlık ve korunaklı alanları tercih etmektedir. Karafatma genellikle boru ve kanalizasyon yoluyla içeri girebilirler. Bahçeli evlerde bulunan dış mekan bitkileri ayrıca bu karafatma popülasyonlarının gelişmesi için ideal ortamlardır. Yiyecek bulmak için evlerin içine girip yerleşebilirler. Ayrıca, sızıntı yapan borular ve diğer sıhhi tesisat sızıntıları, karafatmalar için çok caziptir. Büyük karafatma popülasyonlarının bulunduğu bölgelerde, küf kokusu tespit edilebilir. Bu koku, nüfus içinde iletişim kurmak için kullanılan böceklerin salgıladığı kimyasalların bir sonucudur.


Günden güne hepimizin kâbusu haline gelen böcekler, yeri geldiğinde evlerimize ve işyerlerimize kadar girebilmektedir. Bir takım sebeplerden dolayı açık balkonlardan veya cam kenarlarından girebileceklerini düşünmüş olsak da yeri geldiğinde eşyalarımız vasıtası ile de alanlarımızda yer edinebilirler. Bundan dolayı haşereler sınıfına giren ve görüntüsü itibari ile de hoş olmayan karafatmalar için yapılacak en güzel önlem mutlaka ilaçlama firmalarından destek almak olmalıdır. Yaşam alanlarımızda istenmedik yerlerden çıkan karafatmalar ilaçlama yöntemi ile yok edilebilir diyebiliriz. Kendi imkânlarımız ile bir sonuca varamayacağımız için bu ayrıntılara dikkat etmekte de fayda vardır. Bakkallardan veya kimyasal ilaç satan yerlerden ilaç alarak kendi başımıza yapacağımız ilaçlama metotları ile çok da sağlıklı sonuçlar elde edemeyiz. Böcekleri yok edelim derken kendi sağlığımıza da zarar verebileceğimizi göz önünde bulundurmak çok daha doğru olacaktır.


Profesyonel İlaçlama Uygulamaları

Karafatmalar mat ve siyah renkte olan boy itibari ile de 1 cm den başlayarak 3 cm kadar değişebilen yapılara sahiptirler. Işığı sevmeyen ve daha çok karanlık alanlarda zaman geçirmeyi sevdikleri için daha çok mutfaklarımızda veya kanepe altlarımızda yaşayabilmektedir. Kapalı alanların onlar için ne kadar uygun olduğunu söyleyecek olursak kırıntılardan beslendiklerini de vurgulamak doğru olabilir. Tahıl ürünleri ve hayvansal besinleri onların en çok hoşlandıkları beslenme şekilleri olmaktadır. Bacakları daha çok uzun ve ince olarak bilinir ve gövdeleri tombul şeklinde olmaktadır.


sds ilaçlama, karafatma dezenfeksiyonu, kocaeli, karamürsel

Pis yerlerde barındıklarından dolayı haşereler gezdikleri yerlerde de mikrop dağıtmayı oldukça iyi becerirler. Şimdi böyle bir manzara ile karşı karşıya kaldığınız durumlarda ilk yapmanız gereken geçici değil kalıcı çözümler üretmek olmalıdır. Yani en kısa zamanda bir ilaçlama firması ile anlaşmak ve yaşam alanlarınızı baştan aşağıya doğru temizletmek en güzel çözüm olabilir. SDS ilaçlama olarak karafatma ilaçlama hizmeti ile 7/24 sizlere kalıcı çözümler sunmaktayız.


Garantili Haşere İlaçlama

Her böceğin kendine özgü özellikleri olduğu için kimileri hızlı çoğalmakta, kimileri ise tek başına bile büyük sorunlar yaratabilmektedir. İnsan vücudunda gezdiği dönemlerde ise oldukça ciddi hastalıklara yol açabildiklerini de bilmekteyiz. Yani dokundukları alanlarda kızarıklık, esmerlik ve deride yanma gibi reaksiyonlar sergiledikleri gözle görülür bir şekilde bilinmektedir. Yaşam alanlarımızın her zaman için sağlıklı ve temiz kalması bakımından bu tarz haşerelerin bir an önce yok edilmesi gerekmektedir. Sadece yetişkinler için değil aynı zamanda küçük çocuklar içinde tehdit unsuru teşkil edebilirler.


Teknolojinin gelişme göstermesi ve Tarım Bakanlığı'nın yardımları ile birlikte haşere ilaçlama yöntemlerinin de geniş olduğunu görebilmekteyiz. Bunun için kendi başınıza önlem almak ve yanlış ilaçları kullanmak yerine, doğru teşhislerin konulmasına olanak sağlamak gerekir. Her ilaç her böcek türleri için aynı etkiyi vermeyeceği için yok edilme durumları da farklılık gösterebilecektir. Çoğalmamaları ve birden fazla olmamaları için elinizi çabuk tutarak kaliteli ve garantili bir şekilde kurtulma sağlayabilirsiniz.