• Telefon +(90) 541-452-1200
  • info@sdsilaclama.com
hamam böceği ilaçlama hizmeti, kocaeli, karamürsel


Hamam Böceği İlaçlama

Yaşam alanlarımız bir çok değişik nedenden ötürü bir hamam böceği istilası ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bir hamam böceği istilasından işyerinizi veya evinizi kurtarmak için gereken süre, büyük ölçüde türlere ve istila büyüklüğüne bağlıdır. Hamam böceği istilasından kurtulmanızdaki en etkili yol profesyonel hamam böceği ilaçlama uygulamalarıdır. Hamam böcekleri ile mücadele etmek için kullanılabilecek çeşitli ilaçlama seçenekleri vardır. Doğru uygulandığında, her biri hamam böceklerini etkin bir şekilde kontrol edebilir.


Özelikle gıda üretimi yapan işletmeler için hamam böceği istilası, yiyeceklerin ve yüzeylerin kirlenmesine, depolanan yiyeceklerin zarar görmesine, gıda güvenliği yetkililerinin potansiyel olarak harekete geçmesine ve ticari itibarınıza ciddi zararlar verebilmektedir. SDS haşere kontrol ve ilaçlama servisi en etkili ve hızlı yeni nesil ilaçlarla hamam böceği ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.


Hamam Böcekleri Nerelerde Saklanırlar?

Hamam böcekleri saklanma uzmanıdır. Evde hamam böceğinin saklanabileceği pek çok yer vardır. Bir hamam böceğinin ideal ortamını ve beslenme davranışını anlayarak, evinizde bir hamam böceğinin tercih edebileceği alanları belirleme şansınız daha yüksek olabilir. Hamam böcekleri dar çatlaklara ve yarıklara sığınmayı tercih eder. Buzdolaplarının arkasını, lavaboların altını ve karanlık çekmeceleri veya dolapları kontrol edin. Geceleri yemek yemekte, çok çeşitli yiyecekleri ve yiyecek dışı malzemeleri yemektedirler. Bu, temiz evlerde bile hayatta kalmalarını sağlar.


sds ilaçlama, hama böceği dezenfeksiyonu, kocaeli, karamürsel


Hamam Böceklerinden Hızlıca Kurtulun

Evinizde ya da işyerinizde hamam böceği ile bu haşereden kurtulmanın en etkili çözümü ilaçlatmadır. Çok hızlı üreyebilen bu canlılar her tarafı talan edebilir. Hamam böceği ilaçlamada uzmanlaşmış ve yasal olarak bu işi yapan firmamızı tercih etmeniz halinde hamam böceği sorununu kökünden bitirmiş olursunuz. SDS ilaçlama olarak 7/24 hamam böceği ilaçlama servisi ile hizmetinizdeyiz.


Ev ve işyerlerinde açıkta bırakılan yiyeceklere dadanarak yiyeceklere salyalarına bırakan hamam böcekleri insana verem mikrobu, hepatit virüsü, alerjik hastalıklar, dizanteri gibi hastalıkları bulaştırmalarının yanı sıra en önemli olarak gıda zehirlenmelerinde büyük rol oynarlar.